https://oglasnik.eu.mk/components/com_adsmanager/images/default.gifСите огласиrss
Подреди по
Содржина Град

Помошник магационер

nopic
МЕГА ВЕНТ ДООЕЛ Скопје е трговска фирма која се наоѓа во кругот на Металски Завод Тито и има потреб[...]
Град/Општина: Скопје

Дипломиран правник со положен правосуден испит

nopic
Стоматолошката комора на Македонија вработува дипломиран правник со положен правосуден испит и една [...]
Град/Општина: Кисела Вода

Општ работник во производство

nopic
Бараме општ работник за производство на гумени производи . Контактирајте не на следниот телефонски[...]
Град/Општина: Скопје

vrabotubame monter

nopic
vrabotuvame monter so rabotno iskustvo za rabota so plocast mebel
Град/Општина: Виница

profesorki

nopic
H.I.Intelekt vrabotuva profesorki po angliski i germanski jazik so zavrsen Filoloski fakultet Blaze [...]
Град/Општина: Скопје

Vrabotuvame kelner

Vrabotuvame kelner
Vrabotuvame kelner vo Hotel Tutto selo Janche. opshtina MAvrovo i Rostushe
Град/Општина: Гостивар

Нотарски Приправник+ Заменик НОтар

nopic
1, за Нотарски Приправник -дипломиран правник 2,Нотарски Заменик- Дипломиран правник + 2 години раб[...]
Град/Општина: Скопје

Наставен и ненаставен кадар

nopic
Меѓународно училиште Максимилијан објавува оглас за вработување на наставен и ненаставен кадар и тоа[...]
Град/Општина: Скопје

Професори по англиски јазик

nopic
Арс студио има потреба од професори по англиски јазик ПОТРЕБНИ КВАЛИФИКАЦИИ •Завршен Филолошки[...]
Град/Општина: Скопје

Вработуваме ЕЛЕКТРОИНЖИНЕР

nopic
Електроинжинер со ОВЛАСТИВАЊЕ "Б" за ПРОЕКТИРАЊЕ. Работа со OFFICE, ACAD, DIALux. Да зборува англис[...]
Град/Општина: Скопје

Магацински работници

nopic
Компанијата ИНТЕГРАЛ дооел од скопје, со дејност продажба и дистрибуција на производи за широка потр[...]
Град/Општина: Гази Баба

Menadzer za prodazba

nopic
Платинум Лајн е компанија која е овластен лиценциран застапник на повеќе светски брендови за прочист[...]
Град/Општина: Скопје

pomosnik magacioner

pomosnik magacioner
Se bar pomosnik magacioner so ili bes iskustvo.Prednost e poseduvanje sposobnost za upravuvanje so v[...]
Град/Општина: Скопје

ПЗУ Венус Медикал вработува медицинска сестра

nopic
Пзу Венус Медикал со примарна дејност диетологија и нутриционизам вработува медицинска сестра, не е [...]
Град/Општина: Скопје

вработување

nopic
Потреба од дипломиран Правник
Град/Општина: Центар

Дадилка/помошничка

nopic
Семејство во населба Извор, Јасеново, во близината на Велес, со нова куќа и голем двор, бара дадилка[...]
Град/Општина: Велес

Возач за меѓународен транспорт

nopic
Опис на работното место • Управување со товарно моторно возило со уредна документација • Навреме[...]
Град/Општина: Центар

административен работник

nopic
Бараме 2 административни работници, со познавање на MICROSOFT OFFICE и делумно познавање на англиски[...]
Град/Општина: Скопје

Продажен персонал

nopic
Тобако и гифт шоп ЛА ФАМИЛИА, има потреба од Продажен персонал. Го зголемуваме нашиот тим, со амбици[...]
Град/Општина: Велес

РЕФЕРЕНТ ЗА ПРОДАЖБА

nopic
Услови: Завршено средно образование, ВСС ќе се смета за предност; Искуство во подготовка на изве[...]
Град/Општина: Велес
Results 81 - 100 of 236