https://oglasnik.eu.mk/components/com_adsmanager/images/default.gifСите огласиrss
Подреди по
Содржина Град

Kelner/kelnerka

nopic
Kineski restoran ima potreba od kelner/kelnerka so poznavanje na Angliski jazik plata 25 000
Град/Општина: Скопје

комерцијалист

nopic
Квалификации и личен профил : електро инженер/електро техничар познавање на англиски јазик воза[...]
Град/Општина: Скопје

Конкурс за стоматолошка сестра

Конкурс за стоматолошка сестра
Конкурс за пополнување на работно место за СТОМАТОЛОШКА СЕСТРА Квалификации: 1. положен државен ис[...]
Град/Општина: Карпош

пеглачи/перачи на текстилни материјали

nopic
Перална има потреба од перачи и пеглачи на текстилни материјали, со и без искуство, на цело работно [...]
Град/Општина: Скопје

Se bara sofer

nopic
Se bara sofer so C+E kategorija za vozenje na kamion na relacija Mk-BG-SRB-D-FR..
Град/Општина: Радовиш

Kelner/kelnerka

nopic
Kineski restoran ima potreba od Kelner/kelnerka so poznavanje na Angliski jazik. Plata 24 000
Град/Општина: Скопје

konfekcija

nopic
vrabotuvame lice za rab na avtomati, kako i racen rabotnik bez li so prethodno iskustvo
Град/Општина: Охрид

Бараме лице за продажба на терен

Бараме лице за продажба на терен
СИКЕР Солушн бара лице за продажба на терен. Се бараат амбициозни, креативни луѓе со желба за унап[...]
Град/Општина: Скопје

градежен инженер

nopic
Друштвото Гемма Инженеринг има потреба од: ГРАДЕЖЕН ИНЖ[...]
Град/Општина: Скопје

Vrabotuvame Veterinaren Tehnichar

nopic
Ветеринарен Центар го проширува својот тим ? Во потрага сме по искусен Ветеринарен Техничар кој са[...]
Град/Општина: Скопје

Доктор по медицина и медицинска сестра

nopic
ПЗУ Поликлиника Манолеви има потреба од доктор по медицина и медицинска сестра на неопределено работ[...]
Град/Општина: Скопје

Медицински (стручен) соработник

nopic
Бараме дипломиран фармацевт, стоматолог, лекар за регистрација на лекови и посета на лекари и аптеки[...]
Град/Општина: Скопје

Барам работник

nopic
Бараме работник за работа во погон , да поседува возачка дозвола Б кат.[...]
Град/Општина: Скопје

Менаџер на продажба на медицински средства

nopic
На оваа позиција ќе имаш прилика да: • Работиш динамична работа на терен низ самостојна и групна по[...]
Град/Општина: Скопје

ФАРМА ПРИМА ДООЕЛ Вработува

ФАРМА ПРИМА ДООЕЛ Вработува
1 (еден) ДИСТРИБУТЕР / МАГАЦИОНЕР со мимимум средна стручна спрема, Б Категорија, и активно возачко [...]
Град/Општина: Илинден

ФАРМА ПРИМА ДООЕЛ Вработува

ФАРМА ПРИМА ДООЕЛ Вработува
ФАРМА ПРИМА ДООЕЛ Илинден Вработува 1 (еден) КОМЕРЦИЈАЛИСТ со завршено високо образование од о[...]
Град/Општина: Илинден

Kuhari pizzamen i sobarici

nopic
Bqram kuhari pizzqmen sobarici konobari i pomoshnici za stranstvo
Град/Општина: Тетово

Асистент за продажба

Асистент за продажба
1. Асистент за продажба ОзонАир е фирма за трговија, проектирање, изведување и производство на о[...]
Град/Општина: Скопје

Референт за продажба

Референт за продажба
Активна, редовна, телефонска и лична продажба Активна соработка при извршување на планираните актив[...]
Град/Општина: Скопје

Sobarka

nopic
Hotel Vila Silia od nas. Crnice Skopje ima potreba od SOBARKA so skrateno rabotno vreme, samo pretpl[...]
Град/Општина: Скопје
Results 21 - 40 of 236