https://oglasnik.eu.mk/components/com_adsmanager/images/default.gifСите огласиrss
Подреди по
Содржина Град

ДИСТРИБУТЕР за козметички препарати

nopic
Стефи Поинт Козметика е основана во 2001 година и е застапник на висококвалитетни Европски производи[...]
Град/Општина: Карпош

оператор на замес

nopic
Компанијата има потреба од оператор на замес . Сите заинтересирани можат да остават cv на ofiice@g[...]
Град/Општина: Скопје

Вработуваме келнери

Вработуваме келнери
Хотел Панорамика Дизајн & Спа го проширува својот тим и има потреба од келнери. Потребно е претходн[...]
Град/Општина: Центар

Вработуваме рецепционери

Вработуваме рецепционери
Хотел Панорамика Дизајн & Спа го проширува својот тим и има потреба од рецепционери. Потребно е пре[...]
Град/Општина: Центар

Технички лица

nopic
Веќе трета деценија ДУНА е водечка компанија присутна во бизнис секојдневието во Македонија. Со канц[...]
Град/Општина: Скопје

помошник магационер-дистрибутер

nopic
основно познавање на работа со компјутери основно познавање на административна работа возачка дозв[...]
Град/Општина: Скопје

Barame rabotnici za vodovod i parno greenje

nopic
Renomirana firma vrabotuva -Instalateri i pomosnici za vodovod i kanalizacija -Instalateri i pomos[...]
Град/Општина: Гази Баба

ПРОДАЖЕН АСИСТЕНТ

ПРОДАЖЕН АСИСТЕНТ
БЕЛА има потреба од следната работна позиција: ПРОДАЖЕН АСИСТЕНТ Потребни квалификации: Средна [...]
Град/Општина: Скопје

ПРОДАВАЧ

ПРОДАВАЧ
Потребен ни е Продавач за опрема за: - Индустриска автоматика - Автоматска детекција и дојава на [...]
Град/Општина: Скопје

Vrabotuvame kuvar

Vrabotuvame kuvar
Vrabotuvame kuvar Potrebno iskustvo za rabota vo kujna Nudime solidna plata i super uslovi za ra[...]
Град/Општина: Карпош

Одделенски наставник

nopic
Меѓународно училиште Максимилијан има потреба од одделенски наставник за учебната 2021/22 година. [...]
Град/Општина: Скопје

Вработуваме

nopic
Вработуваме магационер и жена за администрација ,по можност со искуство[...]
Град/Општина: Скопје

Специјалист за дигитален маркетинг

Специјалист за дигитален маркетинг
Ве информираме дека „Џолев и уметностите“ има потреба од нова работна позиција - Специјалист за диги[...]
Град/Општина: Скопје

ПЗУ Венус Медикал вработува медицинска сестра

nopic
ПЗУ Венус Медикал со примарна дејност диетологија и нутриционизам вработува медицинска сестра. Не е[...]
Град/Општина: Скопје

СМЕТКОВОДИТЕЛ

nopic
Друштво за сметководствени услуги ЗОКО-СОФТ ДОО со 30 годишно искуство, има потреба од сметководител[...]
Град/Општина: Скопје

Општ работник

nopic
Сакате креативна работа во тим во кој долгогодишното искуство е основа за квалитетна изработка на де[...]
Град/Општина: Струга

Се бара продавач/ка за во пет шоп

nopic
Се бара продавач/ка за во пет шот во ТЦ Олимпико. Заинтересираните нека испратат CV на маилот natkas[...]
Град/Општина: Скопје

Barame prodavac/magacioner

Barame prodavac/magacioner
Хидротермика системи ДООЕЛ Гостивар е компанија која се занимава со продажба на метална стока, произ[...]
Град/Општина: Гостивар

Архитект за внатрешно уредување

Архитект за внатрешно уредување
Интерни Студио вработува Архитект: Потребни квалификации: • Мин. 5г работно искуство во областа на[...]
Град/Општина: Центар

ИТ Ревизор

ИТ Ревизор
Опис на работно место и одговорности: • Спроведување ревизорски прегледи на развој, планирање, одрж[...]
Град/Општина: Скопје
Results 161 - 180 of 236