https://oglasnik.eu.mk/components/com_adsmanager/images/default.gifСите огласиrss
Подреди по
Содржина Град

Електричари

nopic
Барам електричари електроинсталатери со и без искуство за работа на Охридско-Струшки регион[...]
Град/Општина: Охрид

ДИСТРИБУТЕР/МАГАЦИОНЕР

nopic
Друштвото за трговија и услуги со фармацевтски производи ЕУРОЛЕК ДООЕЛ Скопје, има потреба од ДИСТРИ[...]
Град/Општина: Скопје

Електроинсталатер

nopic
ПроЕнерго Доо има потреба од електроинсталатери.
Град/Општина: Битола

Електромонтер

nopic
Про Енерго Доо има потреба од електромонтери со и без работно искуство.[...]
Град/Општина: Битола

Имаме потреба од општи работници,зидари,тесари и армирачи

nopic
Имаме потреба од општи работници,зидари,тесари и армирачи исклучиво за работа на објекти во Битола,[...]
Град/Општина: Битола

Барам работник

nopic
Работник за работа на индиректно печатење врз порцелан и стакло.[...]
Град/Општина: Аеродром

Стоматолошка сестра

nopic
Стоматолошка ординација во Аеродром, бара стоматолошка сестра (забен техничар) со положен стручен ис[...]
Град/Општина: Скопје

магационер-доставувач, да поседува Ц категорија

nopic
Фирмата ДИС-КОМ ДООЕЛ од Скопје која опстојува десет години на пазарот со дејност дистрибуција на тр[...]
Град/Општина: Скопје

Call agent - Германски Јазик

nopic
Ако знаеш германски јазик, сакаш да работиш во динамична средина, сакаш комуникација и организација,[...]
Град/Општина: Скопје

Вработуваме

nopic
ТП Марлборо вработува двајца продавачи, без или со искуство поради зголемување на обемот на работа. [...]
Град/Општина: Охрид

Се бараат армирачи

nopic
Дгт Идадија Инженеринг Дооел Скопје има потреба од вработување на армирачи за работа во армирачки по[...]
Град/Општина: Скопје

КОМЕРЦИЈАЛИСТ ЗА ПРОДАЖБА

nopic
Ариљеметал доо Скопје, фирма за производство и трговија со метални производи, бара КОМЕРЦИЈАЛИСТ ЗА [...]
Град/Општина: Скопје

AGENT ZA NEZDVIZNOSTI

nopic
Опис на работно место и одговорности: • Креирање на дата база на активни недвижнини • Континуирано[...]
Град/Општина: Центар

Барам работник

nopic
Барам работник за во погон -возачка дозвола Б кат., -предност имаат со Ц кат. - од Понеделник - [...]
Град/Општина: Скопје

MAJSTOR

MAJSTOR
Нашето претпријатие ПРОИНГ МОНТ ДООЕЛ Скопје е основано 2006 година Главната дејност ни е сервис [...]
Град/Општина: Гази Баба

Графички дизајнер

Графички дизајнер
Описот на работата - визуелизација и креирање графика, вклучувајќи илустрации, логоа, распоред и ф[...]
Град/Општина: Тетово

Машински Инженер

Машински Инженер
Опис на работно место: | Конструктор во производство на опрема за вентилација и климатизација |[...]
Град/Општина: Тетово

Masinski inziner

Masinski inziner
Se bara masiniski inziner poznavanje za del greenje , ladenje i ventilacija www.aircool.com.mk
Град/Општина: Скопје

БАРАМЕ ФАРМАЦЕВТ

БАРАМЕ ФАРМАЦЕВТ
БАРАМЕ ФАРМАЦЕВТ СО ЛИЦЕНЦА ЗА ВРАБОТУВАЊЕ НА НЕОПРЕДЕЛЕНО РАБОТНО ВРЕМЕ ВО ГРАДСКА АПТЕКА ВО КАВАД[...]
Град/Општина: Кавадарци

Оператор на машина/помошник монтер

Оператор на машина/помошник монтер
Дивајн ДОО Скопје вработува: помошник монтер оператор на машина за кантирање оператор на машина з[...]
Град/Општина: Скопје
Results 101 - 120 of 236