https://oglasnik.eu.mk/images/com_adsmanager/categories/15cat_t.pngЖИВЕАЛИШТАrss
Подреди по
Содржина Град

Нов модерен стан со посебна спална соба во Порта Влае

Нов модерен стан со посебна спална соба во Порта Влае
Се издава нов модерно уреден стан од 50м2 со посебна спална, целосно нов намештај и нова бела техник[...]
Град/Општина: Скопје

ИЗНАЈМУВАМ СТАН во Стар Аеродром

nopic
ИЗНАЈМУВАМ СТАН во Стра аеродром, до црквата Св.Илија. 200 евра[...]
Град/Општина: Скопје

Продавам куќа

nopic
Продавам куќа од 100 квадрати во Населба Лисиче
Град/Општина: Аеродром

Se izdava

Se izdava
Se izdava sprat od kuka 80m2 vo Kavadarci so obezbedeno parking mesto. Greenjeto e so inverter klima[...]
Град/Општина: Кавадарци

Se prodava kuka vo Radisani- Bek Kamen

Se prodava kuka vo Radisani- Bek Kamen
Се продава куќа во Радисани- Бел Камен Куќата е градена во 2016година Цврста градба, со чист имоте[...]
Град/Општина: Бутел

Се издава стан во центар на Солун

Се издава стан во центар на Солун
Се издава стан со две спални, луксузно уреден во центарот на Солун. Станот се наоѓа на 5 мин. (пешк[...]
Град/Општина: Скопје

Kuka vo Radisani

Kuka vo Radisani
Se prodava nova kuka na mirna lokacija vo n.Radisani, na plac od 1000m2. Seuste e vo gradba so dovrs[...]
Град/Општина: Бутел

Prodavam stan vo Centar

Prodavam stan vo Centar
Se prodava stan vo blizina na osnovnoto uciliste Pestaloci vo Centar so 59 m2 podrum od 7m2 i obezbe[...]
Град/Општина: Скопје

Нов модерен стан /крај на Порта Влае и почеток на Ѓорче Петр

Нов модерен стан /крај на Порта Влае и почеток на Ѓорче Петр
Се издава нов еднособен стан од 40м2 на први спрат со целосно нов намештај и нова бела техника,греењ[...]
Град/Општина: Скопје

се издава стан во Мичурин

nopic
Се издава празен стан на приземја од 43 м2 со парно греење во Мичурин позади железничка станица кој [...]
Град/Општина: Аеродром

Издавам стан

Издавам стан
Издавам комплетно наместен стан,реновиран 2023 год. од 54 м2 во Ѓорче Петров.Станот се наоѓа на приз[...]
Град/Општина: Скопје

Издавам стан двособен наместен близу ФИНКИ

nopic
Комплетно наместен на прв спрат со градско парно,бела техника.Тел:075844171 Карпош 1[...]
Град/Општина: Скопје

Куќа на ул. Дисанска / Kuka na ul. Disanska

Куќа на ул. Дисанска / Kuka na ul. Disanska
Се продава дво-куќа, нова невселена , со два посебни влезови. 10 соби. Внатрешна површина 347m2. 3[...]
Град/Општина: Кавадарци

Izdavam opremen stan

Izdavam opremen stan
Se izdava opremen stan 40 m2 vo Kapistec kaj cveten pazar, so lift i parno.Ima dnevna so kujna plus [...]
Град/Општина: Центар

PRODAJA APARTMANA KOPAONIK SRBIJA

PRODAJA APARTMANA KOPAONIK SRBIJA
Prodaja apartmana u Brzeću, Kopaonik, direktno od vlasnika, površine od 25 ili 32 m2 na svega 300m [...]
Град/Општина: Скопје

se prodava stan vo nas.Hipodrom57m2

se prodava stan vo nas.Hipodrom57m2
se prodava stan vo nas.Hipodrom57m2+7m2 podrum stanot se naoga sproti trgovskiot stanot e vo odlicna[...]
Град/Општина: Гази Баба

Модерно уреден стан со посебна спална / почеток на Ѓорче

Модерно уреден стан со посебна спална / почеток на Ѓорче
Се издава модерно уреден стан на први спрат на почеток на Ѓорче Петров во зградата на Адора веднаш д[...]
Град/Општина: Скопје

Стан на ден / Крај на Влае / Почеток на Ѓорче

Стан на ден / Крај на Влае / Почеток на Ѓорче
Се издава нов модерно уреден еднособен стан (гарсоњера) на први спрат од 40м2 со целосно нов намешта[...]
Град/Општина: Скопје

Se prodava stan

Se prodava stan
Se prodava nov stan 90m2.Lokacija Mosha Pijade karshi gradinka.Info na tel071-35-35-79 CENA 1100€ m[...]
Град/Општина: Куманово

Нов модерен стан /крај на Порта Влае и почеток на Ѓорче Петр

Нов модерен стан /крај на Порта Влае и почеток на Ѓорче Петр
Се издава нов модерно уреден еднособен стан (гарсоњера) на први спрат од 40м2 со целосно нов намешта[...]
Град/Општина: Скопје
Results 1 - 20 of 145