https://oglasnik.eu.mk/images/com_adsmanager/categories/15cat_t.pngЖИВЕАЛИШТАrss
Подреди по
Содржина Град

Стан на ден / Крај на Влае / Почеток на Ѓорче

Стан на ден / Крај на Влае / Почеток на Ѓорче
Се издава нов модерно уреден еднособен стан (гарсоњера) на први спрат од 40м2 со целосно нов намешта[...]
Град/Општина: Скопје

Se prodava stan

Se prodava stan
Se prodava nov stan 90m2.Lokacija Mosha Pijade karshi gradinka.Info na tel071-35-35-79 CENA 1100€ m[...]
Град/Општина: Куманово

Нов модерен стан /крај на Порта Влае и почеток на Ѓорче Петр

Нов модерен стан /крај на Порта Влае и почеток на Ѓорче Петр
Се издава нов модерно уреден еднособен стан (гарсоњера) на први спрат од 40м2 со целосно нов намешта[...]
Град/Општина: Скопје

Се издава нов невселуван стан со спална крај на Порта Влае

Се издава нов невселуван стан со спална крај на Порта Влае
Се издава нов невселуван модерно уреден стан од 50м2 со посебна спална, целосно нов намештај и нова [...]
Град/Општина: Скопје

Banes me qera

nopic
Jepet me qera banes ne Butel2 tel:071331659/072225867
Град/Општина: Бутел

Mimi Pink Hostel

nopic
soba kupatilo 6 apartmani Tv kablovska internet. 600 denari ili 100 EUR mesecno
Град/Општина: Охрид

Се продава стан во Кисела Вода

Се продава стан во Кисела Вода
Се продава прекрасен топол стан во срцето на Кисела Вода.Станот е 58м2 на3/5 без лифт и парно,во пос[...]
Град/Општина: Кисела Вода

Се издава стан 60м2

nopic
Стан за издавање на девојка до 35г. 100€ на месец. Маџари. Боби 072242738[...]
Град/Општина: Скопје

Нов модерен стан /крај на Порта Влае и почеток на Ѓорче Петр

Нов модерен стан /крај на Порта Влае и почеток на Ѓорче Петр
Се издава нов еднособен стан од 40м2 на први спрат со целосно нов намештај и нова бела техника,греењ[...]
Град/Општина: Скопје

Se izdava stan

Se izdava stan
Se izdava opremen stan vo Kapistec,kaj Zebra,3/12 kat so 2 lifta,parno i 1 terasa.Pogoden za samci i[...]
Град/Општина: Скопје

Se iznajmuva namesten stan

Se iznajmuva namesten stan
Se iznajmuva stan pred sampionce cena po dogovor
Град/Општина: Скопје

Издавам станови во Центар и на ул.Рузвелтова во Дебар Маало

nopic
Издавам станови во Центар и на ул.Рузвелтова во Дебар Маало за млад брачен пар, двајца студенти/студ[...]
Град/Општина: Центар

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО СТРОГ ЦЕНТАР, ГРАДСКИ ЅИД

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО СТРОГ ЦЕНТАР, ГРАДСКИ ЅИД
Се продава стан во Центар, Градски ѕид, над пасошко Беко, на 1. кат, нереновиран. БЕЗ АГЕНЦИИ[...]
Град/Општина: Центар

Продавање на плац и бараки

Продавање на плац и бараки
се продава плац од 480м2 и 2 бараки во село Белчишта
Град/Општина: Охрид

Prodavam stan Taftalidze 2

nopic
Prodavam stan vo Taftalidze2 do skoloto QSI 58m2 trosoben na 1vi sprat info na 076953060
Град/Општина: Карпош

Нов модерно уреден стан на крај на Влае и почеток на Ѓорче

Нов модерно уреден стан на крај на Влае и почеток на Ѓорче
Се издава нов модерно уреден еднособен стан од 38м2 со целосно нов намештај и нова бела техника, гре[...]
Град/Општина: Скопје

izdavanje stan

nopic
Se izdava stan vo Skopje (Karpos 3) pogoden za studenti.Stanot se naoga vo blizina na bolnicata 8mi [...]
Град/Општина: Гевгелија

Prodavam vikendica vo s.Izvor, Kicevo

Prodavam vikendica vo s.Izvor, Kicevo
Prodavam vikendica vo s.Izvor, Kicevo. Kuka na.povrsina od 60 m2, podrum/ garaza 60 m2. Dvorno mesto[...]
Град/Општина: Кичево

cetvorosoben 90m2 prvi kat namesten za kancelarii

cetvorosoben 90m2 prvi kat namesten za kancelarii
cetvorosoben Grand Prestiz (alumina) 90m2 prvi kat namesten za kancelarii, parno struja i invertori,[...]
Град/Општина: Скопје

Издавам барака во населба Ченто

nopic
Издавам барака во населба Ченто. Бараката се наоќа во мирен дел од населбата на ул.Палмиро Тољати, к[...]
Град/Општина: Скопје
Results 1 - 20 of 129