https://oglasnik.eu.mk/images/com_adsmanager/categories/25cat_t.pngПЛАЦЕВИrss
Подреди по
Содржина Град

zokipokeski@gmail.com

zokipokeski@gmail.com
zokipokeski@gmail.com
Град/Општина: Охрид

Prodava niva

nopic
Se prodava niva 4000 m2 S. Romanovce, cena po dogovor Povekje info na 070248905
Град/Општина: Скопје

Prodavam plac

nopic
Prodavam plac vo nas.Dracevo
Град/Општина: Кисела Вода

Prodavam plac

nopic
Prodavam plac vo nas Dracevo
Град/Општина: Кисела Вода

prodavam suma

nopic
Prodavam suma 3800m zejiste so dabovi stebla 400.000,00denari
Град/Општина: Бутел

Плац на Водно

Плац на Водно
Се продава плац на Водно од 440м2, на тивко место, близу Соравиа ресорт, со одличен поглед и можност[...]
Град/Општина: Скопје

Plac za gradenje na rezidencijalni kukji

nopic
Локација Карпош, Скопjе Placot se naogja na zajcev rid so prekrasen pogled kon Skopje sovrsen za i[...]
Град/Општина: Скопје

Се ПРОДАВА парцела на бул, Борис Трајковски / Стаклара

nopic
Се продава парцела на бул. Борис Трајковски / индустриска зона СТАКЛАРА. Парцелата е со површина од[...]
Град/Општина: Скопје

ХАЛИ ВО ЧОЈЛИЈА

ХАЛИ ВО ЧОЈЛИЈА
Ш.593 СЕ ПРОДАВААТ ХАЛИ И АДМИНИСТРАТИВЕН ОБЈЕКТ ВО ЧОЈЛИЈА ВО ОПШТИНА ПЕТРОВЕЦ НА ПЛАЦ ОД 10,[...]
Град/Општина: Скопје

Prodavam plac vo makedonski brod

Prodavam plac vo makedonski brod
Plac 2999m² vo makedonski brod do evn
Град/Општина: Македонски Брод

Plac vo centar Resen

nopic
Prodavam plac vo centarot na Resen nasproti postata. Cena po dogovor 079250776
Град/Општина: Ресен
Results 1 - 11 of 11