https://oglasnik.eu.mk/components/com_adsmanager/images/default.gifСите огласиrss
Подреди по
Содржина Град

Фризер/ка

nopic
Фризерско-козметичко студио Воис има потреба од фризер/ка со искуство Инф.077520389[...]
Град/Општина: Скопје

техничар за работа со оптички кабли

nopic
Вработуваме техничар за работа со оптички кабли, во мрежата на Нет КАбел Струмица[...]
Град/Општина: Струмица

ПРОДАВАЧ ВО ОПТИКА

nopic
Оптика ОКУЛИСТА со локација во RAMSTORE MALL Скопје, позната по голем избор на очила од познати св[...]
Град/Општина: Скопје

Работа за обезбедувач

nopic
Агенцијата за обезбедување „Гард“ нуди работен ангажман за двајца обезбедувачи со лиценца од Скопје,[...]
Град/Општина: Скопје

Салатер/ка

nopic
Тимот на MARKT има потреба од САЛАТЕР/КА, со цел проширување на својот персонал Задачи и одгово[...]
Град/Општина: Центар

Работа за обезбедувач

nopic
Нудиме ангажман за обезбедувач за објект во центар на Скопје. Се бара и се нуди професионалност.[...]
Град/Општина: Скопје

Водоинсталатер

Водоинсталатер
Дон Холдинг- ДООЕЛ, Скопје има потреба од водоинсталатер. Потребни квалификации: познавање и самост[...]
Град/Општина: Скопје

Електричар

nopic
Дон Холдинг ДООЕЛ, Скопје има потреба од електричар. Потребни квалификации завршено стручно школо и/[...]
Град/Општина: Скопје

Работник во производство

nopic
Се бара работник во производство со или без работно искуство.[...]
Град/Општина: Скопје

Вработуваме комерцијалист

nopic
Фирма од Скопје има потреба од комерцијалист. Работа претпладне, 40 часа неделно, на неопределено вр[...]
Град/Општина: Карпош

Вработуваме хигиеничарка

nopic
Венустас Доо вработува хигиеничарка
Град/Општина: Скопје

Вработуваме медицинска сестра

nopic
Пзу Венус Медикал со примарна дејност диетологија и нутриционизам вработува медицинска сестра, не е [...]
Град/Општина: Скопје

Хотел Влахо има потреба од собарка

nopic
Хотел Влахо има потреба од вработување на собарка за одржување на хигиена во соби и јавни простории.[...]
Град/Општина: Центар

Инженер за работа со оптички кабли

nopic
Вработуваме Инженер, електро, информатика, телекомуникации или електроника, за работа со оптички каб[...]
Град/Општина: Струмица

Барам работник

nopic
Работа во добри услови за печатење на порцелан, стакло и аркопал[...]
Град/Општина: Гази Баба

Kuvari, kelneri i sobarici

nopic
Агенција за посредување при вработување РХР Црна Гора-Претставништво Скопје, има потреба од работниц[...]
Град/Општина: Скопје

Се бара продавачка

nopic
Маркет во Црниче има потреба од продавачка со и без работно искуство. Телефон за контакт: 071252317[...]
Град/Општина: Скопје

Вработуваме помошник пекар и доставувач

nopic
ЈОY е КАФЕ ПЕКАРА основана во 2018год. со две локации во Карпош и Центар. Примарна дејност е произво[...]
Град/Општина: Карпош

AGENT ZA OSIGURUVANJE

AGENT ZA OSIGURUVANJE
SE BARA DEVOJCHE DO 25 GODINI SO SREDNO ILI VISOKO OBRAZOVANIE KAKO AGEN ZA OSIGURUVANJE KONTAKT 07[...]
Град/Општина: Гази Баба

Козметички салон вработува козметичарка со работно искуство

nopic
Центар за убавина во нас.Капиштец , кој работи исклучиво со женски клиенти има потреба од козметичар[...]
Град/Општина: Центар
Results 121 - 140 of 236