https://oglasnik.eu.mk/components/com_adsmanager/images/default.gifСите огласиrss
Подреди по
Содржина Град

Kelner

nopic
Kineski restoran vo centarot na gradot ima potreba od kelner/kelnerka so poznavanje na Angliski jazi[...]
Град/Општина: Скопје

Бараме Негователка

nopic
Бараме негователка за работа во дом за стари лица. Работата е во две смени, има загарантирани слобо[...]
Град/Општина: Скопје

Дипломиран Фармацевт

nopic
Пзу Ем' Фарм има потреба од дипломиран фармацевт со или без работно искуство. Солидни услови за рабо[...]
Град/Општина: Студеничани

Се бараат вработени.

nopic
Вила Парк Хотел има потреба од вработени. Се бараат келнери и помошник келнери, одлични услови и пла[...]
Град/Општина: Струмица

Комерцијалист/фармацевт

nopic
Друштвото за трговија со фармацевтски производи, Еуролек ДООЕЛ Скопје, вработува КОМЕРЦИЈАЛИСТ, на н[...]
Град/Општина: Бутел

Автоматичар - програмер

Автоматичар - програмер
КАБТЕЛ ДООЕЛ има потреба од Автоматичар - програмер за custom made решенија од областа на БМС и авто[...]
Град/Општина: Скопје

Техничар во алатница

nopic
Техничар во алатница ќe биде дел од тимот на производство. Преку дефинирани задачи, ќе придонесува з[...]
Град/Општина: Скопје

Асистент во Финансии

nopic
Потребно ни е да вработиме на неопределено финансов асистент - работник во одделот за финансии. Кан[...]
Град/Општина: Кисела Вода

Вработени во продажба / Компанија за изработка на веб страни

Вработени во продажба / Компанија за изработка на веб страни
АКВИЛА КОРПОРАЦИЈА е компанија со 14 годишно работење во Македонија во областа на веб дизајн и интер[...]
Град/Општина: Скопје

Promoterke, hostese,sankerice, konobarice za rad u CH

Promoterke, hostese,sankerice, konobarice za rad u CH
Potrebne promoterke-hostese i sankerice-konobarice za rad u kafe-klubovima u Svajcarskoj. Obezbeđen[...]
Град/Општина: Центар

Promoterke, konobarice, hostese

Promoterke, konobarice, hostese
Posao u Svajcarskoj za promoterke, hostese i konobarice za rad u kaficima i klubovima. Fiksna plata[...]
Град/Општина: Центар

aukciski menager

nopic
menadjiranje so aukciski kupoprodazbi
Град/Општина: Скопје

Се бара заварувач / обработувач на железо и лим во погон.

nopic
Се бараат: 1. Двајца заварувачи / обработувачи на железо и лим во погон. 2. Фарбари за електронск[...]
Град/Општина: Скопје

Se bara pravnik so iskustvo vo notarska kancelarija

nopic
Se bara pravnik isklucivo so iskustvo vo notarska kancelarija, plata 25.000,00 denari , aplikacija n[...]
Град/Општина: Скопје

Вработени во продажба / Оператори во контакт центар

Вработени во продажба / Оператори во контакт центар
ЕЛКОМ ГРУП е компанија со 13 годишно работење во Македонија во областа на веб дизајн и интернет марк[...]
Град/Општина: Скопје

Две вработени во област за Маркетинг и развој на пазар

Две вработени во област за Маркетинг и развој на пазар
Апликации на hr@elco.eu.mk - Двајца вработени во област за Маркетинг и развој на пазар - Работни[...]
Results 221 - 236 of 236