https://oglasnik.eu.mk/components/com_adsmanager/images/default.gifВработувамеrss
Подреди по
Содржина Град

Келнер во бифе

Келнер во бифе
КЕЛНЕР ВО БИФЕ Кандидатите треба да ги исполнуваат следните услови: - Средна стручна подготовка[...]
Град/Општина: Илинден

Medicinski Sestri

Medicinski Sestri
***Barame iskusni medicinski sestri so visoko obrazovanie zainteresirani za rabota i prestoj vo USA*[...]
Град/Општина: Центар

TOBAKO-AVTOKOMANDA

nopic
PRODAVACKA VO TOBAKO VO DVE SMENI NEDELA NERABOTEN DEN RAB.VREME:7CASA-18.000,00-PLATA
Град/Општина: Скопје

Se bara vozac na kamion so EU dokumenti

nopic
Se bara vozac na kamion so EU dokumenti. Rabotata e vo Swedska, se tovaraat i istovaraat kontejneri.[...]
Град/Општина: Гевгелија

Vrabotuvanje na Recepcioner/ka

Vrabotuvanje na Recepcioner/ka
Hotel "Senigallia" (brodceto na kejot na Vardar) ima potreba od vrabotuvanje na Recepcioner/ka.Osnov[...]
Град/Општина: Скопје

Promoter

nopic
Трговско издавачка куќа, поради проширување бара: - 2 продавачки (постојано вработување), - 3 пр[...]
Град/Општина: Скопје

ВИЉУШКАРИСТ-1 ИЗВРШИТЕЛ

ВИЉУШКАРИСТ-1 ИЗВРШИТЕЛ
Производителот на сувомесни производи и трговец на големо со прехрамбени производи ПЕКАБЕСКО АД за[...]
Град/Општина: Илинден

ВОЗАЧ НА ТОВАРНО ВОЗИЛО - ТМВ со бруто носивост од мах 7тона

ВОЗАЧ НА ТОВАРНО ВОЗИЛО - ТМВ со бруто носивост од мах 7тона
Производителот на сувомесни производи и трговец на големо со прехрамбени производи ПЕКАБЕСКО АД за[...]
Град/Општина: Илинден

Вработуваме сметководител

nopic
Реномирано сметководствено биро од Скопје, заради проширување на дејноста , има потреба од сметковод[...]
Град/Општина: Скопје

Неговател/ка во дом за стари лица

Неговател/ка во дом за стари лица
Имаме потреба од неговате/ка во дом за стари лица во Карпош 4, за подетални информации контактирајте[...]
Град/Општина: Карпош

Бизнис аналитичар – Имплементатор

nopic
Заради зголемен обем на работа го прошируваме тимот. Објавуваме оглас за вработување на работно мест[...]
Град/Општина: Карпош

Вработуваме Хигиеничарка

nopic
Вработуваме хигиеничарка , за оддржување на луксузни апартмани .[...]
Град/Општина: Скопје

Референт за план и анализа

Референт за план и анализа
РЕФЕРЕНТ ЗА ПЛАН И АНАЛИЗА Кандидатите треба да ги исполнуваат следните услови: - Економски факу[...]
Град/Општина: Илинден

Конфекциски работници

nopic
Компанија ОКИТЕКС има потреба од конфекциски работници - шивачи, пеглачи, кројачи . Нето плата за [...]
Град/Општина: Скопје

Shanker/shankerka na bife so gotova hrana

nopic
Kineski fast food ima potreba od shanker/shankerka na bife so gotova hrana i poznavanje na Angliski [...]
Град/Општина: Скопје

Kelner/kelnerka

nopic
Kineski restoran ima potreba od kelner/kelnerka so poznavanje na Angliski jazik. Plata 28 000 den.
Град/Општина: Скопје

Marker na hrana vo kujna

nopic
Kineski restoran ima potreba od marker na hrana vo kujna. Plata 35000 den
Град/Општина: Скопје

бараме 2 секретарки

nopic
бараме 2 секретарки со многу добри плати, да бидат убави, да знаат англиски доволно за да се разбера[...]
Град/Општина: Скопје

Продавач

nopic
Бараме продавач за продавница за автогалантерија и каросериски делови. Продавницата се наоѓа во Визб[...]
Град/Општина: Скопје

МАШИНСКИ ИНЖЕЊЕР

nopic
Oгласуваме слободно работно место на позицијата: МАШИНСКИ ИНЖЕНЕР – СО И БЕЗ РАБОТНО ИСКУСТВО Пот[...]
Град/Општина: Скопје
Results 1 - 20 of 236