http://oglasnik.eu.mk/components/com_adsmanager/images/default.gifСите огласиrss
Подреди по
Содржина Цена Состојба Град

Promoterke, hostese,sankerice, konobarice za rad u CH

Promoterke, hostese,sankerice, konobarice za rad u CH
Potrebne promoterke-hostese i sankerice-konobarice za rad u kafe-klubovima u Svajcarskoj. Obezbeđen[...]
Град/Општина: Центар

Promoterke, konobarice, hostese

Promoterke, konobarice, hostese
Posao u Svajcarskoj za promoterke, hostese i konobarice za rad u kaficima i klubovima. Fiksna plata[...]
1 200.00 €
Град/Општина: Центар

aukciski menager

nopic
menadjiranje so aukciski kupoprodazbi
Град/Општина: Скопје

Се бара заварувач / обработувач на железо и лим во погон.

nopic
Се бараат: 1. Двајца заварувачи / обработувачи на железо и лим во погон. 2. Фарбари за електронск[...]
Град/Општина: Скопје

Se bara pravnik so iskustvo vo notarska kancelarija

nopic
Se bara pravnik isklucivo so iskustvo vo notarska kancelarija, plata 25.000,00 denari , aplikacija n[...]
Состојба: Ново/а/и
Град/Општина: Скопје

Вработени во продажба / Оператори во контакт центар

Вработени во продажба / Оператори во контакт центар
ЕЛКОМ ГРУП е компанија со 13 годишно работење во Македонија во областа на веб дизајн и интернет марк[...]
Состојба: Ново/а/и
Град/Општина: Скопје

Две вработени во област за Маркетинг и развој на пазар

Две вработени во област за Маркетинг и развој на пазар
Апликации на hr@elco.eu.mk - Двајца вработени во област за Маркетинг и развој на пазар - Работни[...]
1.00 €
Состојба: Ново/а/и
Results 1 - 7 of 7
Софтверско решение за огласи изработено од Adelovodnik.eu.mk