http://oglasnik.eu.mk/images/com_adsmanager/categories/15cat_t.pngЖИВЕАЛИШТАrss
Подреди по
Содржина Град

Izdavam opremen stan

Izdavam opremen stan
Izdavam opremen stan vo Kapistec kaj cveten pazar,na ubava lokacija 3kat so 2 lifta,gradsko parno i [...]
Град/Општина: Скопје

Se izdava stan

Se izdava stan
Se izdava opremen stan vo Kapistec,kaj Zebra,3/12 kat so 2 lifta,parno i 1 terasa.Pogoden za samci i[...]
Град/Општина: Скопје

Povolno izdavame

Povolno izdavame
Povolno se izdava luksuzno polunamesten trosoben stan na treti kat vo nova zgrada so lift,centralno [...]
Град/Општина: Скопје

Se izdavaat apartmani za nokevanje i kratok prestoj

Se izdavaat apartmani za nokevanje i kratok prestoj
??НАЈДОБРОТО СМЕСТУВАЊЕ ПО НАЈНИСКИ ЦЕНИ ВО СКОПЈЕ ??THE BEST APARTMENTS FOR CHEAP PRICE IN SKOPJE [...]
Град/Општина: Скопје

Prodavam bungalov pokraj ezero

Prodavam bungalov pokraj ezero
Se prodava bungalov/vikendica vo Andon Dukov(vozdusna banja),60m2 so imoten list, renoviran krov, pl[...]
Град/Општина: Охрид

nopic
Онлајн школа за дизајн Yevgenia Kuritsina

Luksuzen apartman Ohrid

Luksuzen apartman Ohrid
Се изнајмува луксузен стан во центарот на Охрид. Апартманот има посебна дневна соба, кујна, спална с[...]
Град/Општина: Охрид

nopic
Бесплатни курсеви на Autocad програма Yevgenia Kuritsina

Нов модерно уреден стан на крај на Влае почеток на Ѓорче

Нов модерно уреден стан на крај на Влае почеток на Ѓорче
Се издава нов модерно уреден еднособен стан од 38м2 со целосно нов намештај и нова бела техника, гре[...]
Град/Општина: Ѓорче Петров

Купувам куќа

nopic
Купувам куќа, плевна во исправна/функционална состојба во Охрид во атарот на селата Вапила, Сирула, [...]
Град/Општина: Охрид

СЕ ИЗДАВА СПРАТ ОД КУЌА

nopic
Се издава спрат од куќа во Скопје, има 3 спални соби, голем салон со кујна и трпезарија, 2 купатила,[...]
Град/Општина: Скопје

Стан за издавање

nopic
Се издава реновиран и наместен стан на ул. Благој Ѓорев цена по договор[...]
Град/Општина: Велес

Prodavam kuka

Prodavam kuka
Prodavam kuka nova gradba vo naselba lisice do trgovskiot centar
Град/Општина: Скопје

nopic
Покрытие ванн в Бресте

Izdavam stan vo Taftalidze 1

Izdavam stan vo Taftalidze 1
Izdavan stan 65m2 vo Taftalidze 1 kaj Fakultetot za Turizam, 2ri kat, juzna strana, dve spalni sobi,[...]
Град/Општина: Карпош

Izdavan dvosoben stan

Izdavan dvosoben stan
Izdavam polunamesten dvosoben stan vo kisela voda vo nova zgrada za podolg vremenski period
Град/Општина: Скопје

Издавам трособен стан во Центар

Издавам трособен стан во Центар
Се издава наместен трособен стан во Маџар Маало во близина на Железничка ( Автобуска ) станица и Нар[...]
Град/Општина: Скопје

ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

ДЕЛОВЕН ПРОСТОР
Се издава деловен простор наменет за канцеларија или сл. во строгиот центар на градот ( Народна Техн[...]
Град/Општина: Штип

Продавам куќа

Продавам куќа
Продавам стара куќа од 100м2 и дворно место од 550м2, во Влае ,ул.Франц Пешерн бр.102а, Скопје. Куќ[...]
Град/Општина: Скопје

Esenska promocija na prodazba na Dvosoben stan vo Aerodrom

nopic
Se prodava, dvosoben, kompletno, namesten, stan vo Aerodrom, Micurin od 50m2 na 6 od 7 katna zgrada [...]
Град/Општина: Аеродром
Results 1 - 20 of 86
Софтверско решение за огласи изработено од Adelovodnik.eu.mk